bilhadi.com Soru soru cevap ver para kazan
brkdrdg
Teknolojik yeniliklerden olan katlanabilir telefonlar hakkında düşünceleriniz neler?
Özellikle samsung ve huawei çıkardığı katlanabilir telefonlar gerçekten dayanıklı mı ?

4 Cevap

Cevaben ;fisarka
fisarka
Normal Üye
13.09.2020 14:08:35
Teknolojinin ve bilimin her geçen gün çok daha geliştiği ve insan hayatını kolaylaştırdığını görmekte ve yaşamaktayız. Son zamanlarda özellikle cep telefonlarından çağdaş ve teknolojik tasarımlar mükemmel ötesi diyebiliriz. Tabi bu cep telefonları her ne kadar tasarım harikası ve sağlam olsalar da, kırılma ve hasar görme ihtimalleri de yüksektir. Yani bu cihazları kullanırken dikkatli olmak zorundayız. Katlanabilir cep telefonlarında daha da dikkat etmeliyiz.

İsoo
İsoo
Normal Üye
26.05.2020 13:18:58
Sağlamlık açısından çok dandik olduğunu düşünüyorum, sadece görsel olarak farklı bir yapısı olduğunu düşünmekteyim. Aynı zamanda çok pahalı olduğunu kanaatindeyim. Bu yüzden tavsiye etmem.

cihan
cihan
Normal Üye
25.05.2020 12:15:52
Bence gereksiz bir ürün, hiçbir amacının olduğunu düşünmüyorum. Sağlamlık konusunda bir fikrim yok fakat katlanabilir telefonların dayanıklı olacağını hiç sanmıyorum,. Bana kalırsa katlanabilir telefona vereceğiniz paraya gidin başka bir telefon alı, sırf gösteriş için bence almayın. Bir zamandan sonra bu ne saçma şey böyle demeye falan başlarsınız. Ek olarak Apple , iPhone Z diye bir telefon çıkarsa , 2 çeşidi olsa , biri normal iPhone gibi düz ekran , diğeri ise katlanabilir. Özelliklerinin tamamı aynı fakat aradaki tek fark diğerinin katlanabilir olması. Düz ekranı 10.000 TL yaparken Katlanabilir telefonun fiyatının 15.000 TL yapmaları beklenebilir. Yani kısaca anlatacak olursak bu katlanabilir telefonların özelliği sadece diğer telefonlara göre P ya da biraz daha az pahalı olmasıdır. Onun dışında bir fark göremiyorum.

clgntrgt
clgntrgt
Normal Üye
25.05.2020 11:45:52
Bence hic kullanisli gorunmuyor duz telefonlar kirilabiliyor cebimizde olsa katlanabilen telefonlar benim gozumde dayaniksiz .