bilhadi.com Soru soru cevap ver para kazan
bossaati
Epic Games bu indirimleri yapmayı nasıl başarıyor ?
Bildiğiniz gibi şu son zamanlarda epic games deli indirim yapıyor. GTA 5’in ardından Civilization’u ücretsiz yaptı. Bu indirimlerin kaynağı nereden geliyor?

5 Cevap

Cevaben ;Recepturkel
Recepturkel
Normal Üye
27.05.2020 23:30:26
Hocam adamlarda para var kazandılar zaten oyunlarda herkesin ayağı alışsın diye yapıyorlar malum herkes evde isede yaradı

hilmi
hilmi
Normal Üye
27.05.2020 19:11:52
adamların reklam mantığı bu yönde zaten oyunları ücretsiz alsanız bile içinde ücretli şeyler zaten oluyor. ayrıca oyunu almak için girdiğinizde reklamlarla karşılaşıyorsunuz . bu reklamlardan da para kazanıyorlar zaten.

cihan
cihan
Normal Üye
27.05.2020 17:49:53
Adamların mantığı şu şekilde işliyor. Epic Games oyunları toplu bir şekilde oyun sahibinden satın alıyor ve bunları kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu sayede hem reklamını yapmış oluyor hem de reklamlarından aşırı derecede fazla para kazanıyor. Site trafiği ne kadar yoğun olursa o kadar para kazanılıyor reklamlardan. Yani adamlar akıllı, steam gibi oyunlara 3-5 kuruş indirim yapmıyo, kullanıcıları kendine çekerek steamei geride bırakmak istiyor fakat bana kalırsa şu piyasada steamı geçecek tek bir platform tanımıyorum.Adamlar piyasaya kendilerini o kadar tanıtmışlar ki kim ne yaparsa yapsın kimse steamı geçemez. Adamlar dakikada milyon dolarlar kazanıyor ve bunu oyunlar geliştirerek satıyor. Bence epic games ne kadar oyun verse de versin steamı geçemez, net.

clgntrgt
clgntrgt
Normal Üye
27.05.2020 12:34:46
oyunları güzel kalitede hızlı indiriyor. bazen şirket sahibi oyunları ücretsiz yaparak daha çok kullanıcı kitlesine ulaşıyor ve kullanıcılaruın izlediği reklamlar onlara fazlasıyla para olarak dönüyor.

İsoo
İsoo
Normal Üye
27.05.2020 10:37:36
Bedava yapsalar bile reklamlardan kazanıyorlar her türlü diye düşünüyorum, ayrıca demek ki daha önce yaptığı oyunlardan falan çok iyi paralar kazanmıştır ki yapıyor.